Jak to jest z tą pogodą?, Poradnik wakacyjnego Janusza

Gdzie jest pogoda we wrześniu?

Jak zaplanować urlop jesienią? Gdzie warto jechać, aby dopisała nam pogoda? Czy wszędzie w Europie będzie jeszcze ciepło?

Jak to jest w zasadzie jest z tą pogodą we wrześniu?

Wrzesień to niby już nie sezon, jednak w większości wakacyjnych destynacji w Europie pogoda we wrześniu niewiele się różni od lipca czy sierpnia, a znacznie niższe ceny kuszą wszystkich Januszy do wybrania się na wczasy. Dziś Janusz podzieli się z Wami swoimi bogatymi wczasowymi doświadczeniami, na temat tego gdzie może Wam dopisać pogoda we wrześniu. Na wstępie zaznaczamy, że wszędzie im wcześniej tym cieplej, zatem jeśli macie do wyboru początek lub koniec września, a zależy Wam na słonecznej lampie, zawsze wybierzcie ofertę wcześniejszego wyjazdu.

W przygotowanej przez Janusza tabeli, znajdują się cztery najważniejsze parametry, takie jak:

  • Temperatura w dzień [°C]
  • Temperatura w nocy [°C]
  • Temperatura wody [°C]
  • Liczba godzin słonecznych [h]

Tabela, przygotowana przez Janusza nie uwzględnia deszczu, ponieważ jego nigdy się nie da przewidzieć. Jednak we wrześniu, we wszystkich przedstawionych destynacjach nie ma się co obawiać deszczu.

Jeśli chcecie by dopisała Wam pogoda we wrześniu, zdaniem Janusza powinniście wybrać któryś z poniższych kierunków:

Kraj / RegionTemperatura w dzień [°C].Temperatura w nocy [°C]Temperatura wody [°C]Liczba godzin słonecznych [h]
Grecja / Kreta27182610
Grecja / Kos28182710
Grecja / Rodos25202011
Grecja / Zakynthos2819229
Grecja / Korfu2816249
Grecja / Chalkidiki2714248
Hiszpania / Majorka2716258
Hiszpania / Ibiza2716258
Hiszpania / Minorka2813239
Hiszpania / Costa del Sol28182311
Hiszpania / Costa Brava2718247
Hiszpania / Costa Blanca2819259
Hiszpania / Costa Dorada2818247
Cypr30202511
Chorwacja2515218
Wyspy Kanaryjskie / Teneryfa2721238
Wyspy Kanaryjskie / Fuerteventura 2721238
Wyspy Kanaryjskie / Lanzarote2721248
Wyspy Kanaryjskie / Gran Canaria2721238
Malta2722249
Portugalia / Algarve2617229
Portugalia / Madera2619229
Bułgaria2614218
Albania2518229
Czarnogóra2518229
Włochy / Sycylia2710248
Włochy / Kalabria2720248
Włochy / Capri2616248
Włochy / Sardynia2717248

Zdaniem Janusza praktycznie we wszystkich typowo wakacyjnych destynacjach w Europie powinna Wam dopisać pogoda we wrześniu. Wrzesień jest bardzo fajnym miesiącem dla Janusza, ponieważ płaci się jak po sezonie, a pogoda jest jak w sezonie. Idealnie januszowa opcja. Do tego brak tłumów, kolejek po jedzenie, bitew o leżaki i innych niekoniecznie przyjemnych aspektów, które wiążą się z jeżdżeniem w sezonie. Jeśli jednak chcielibyście wyjechać później, sprawdźcie post: Gdzie jest pogoda w październiku.

Jeśli byliście w którymś z miejsc wspomnianych powyżej, dajcie znać w komentarzu czy zgadzacie się z prognozami Janusza i napiszcie czy pogoda we wrześniu Wam dopisała.

Zachęcamy także do dołączenia do naszego fanpage’a na facebooku, aby być na bieżąco z naszymi postami.

Zapraszamy również do zakładki Janusz poleca, gdzie Janusz prezentuje wyszukane przez siebie wakacyjne hiciory.

Gdzie jest pogoda we wrześniu?
Ocena: 5 z: 3

Dodaj komentarz