Poradnik wakacyjnego Janusza

First minute 2019 – czy to już wszystko?

Koniec sezonu zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie biura podróży już zacierają rączki na kolejny sezon.

Janusz wszędzie widzi First minute 2019! Grażyna po przeglądaniu ofert w Internetach miała ostatnio wrażenie że First minute 2019 wyskoczy jej z lodówki!

Od kiedy tylko kilka tygodni temu pojawiły się pierwsze oferty first minute 2019 Janusz i Grażyna uważnie je śledzą, a najlepsze wybierają i wrzucają do sekcji Janusz poleca. Są lepsze i gorsze, co mieli zarezerwować to zarezerwowali, jakoś mało tego… Dlatego zaczęli się zastanawiać czy to już wszystko co biura mają im do zaoferowania jeśli chodzi o first minute 2019?

Dociekliwość to specjalność Janusza, zatem postanowił zbadać sprawę i zrobić rekonesans. Okazja nadarzyła się znakomita, bo Grażyna wyciągnęła go do galerii. Nie takiej z obrazami oczywiście, tylko chciała obkupić się w kolejne łachy na wyjazd, jakby jeszcze mało miała. Janusz w tym czasie przeszedł się po wiodących biurach podróży i wszędzie zadawał to samo pytanie: „Czy to już wszystko co macie w first minute 2019?”. Co mu odpowiedzieli? Proszę bardzo:

Tui

To nie wszystko co ukarze się w first minute 2019, pojawią się jeszcze zarówno nowe hotele jak i nowe kierunki, będą nowe oferty m. in. na Costa del Sol i Sardynię. Całość powinna być dostępna w Internetach za około 2 – 3 tygodnie.

Itaka

Podobnie jak w przypadku Tui, oferta first minute 2019 jest jeszcze niepełna. Póki co dostępne jest około 2/3 ofert, które w ogóle będą. Dorzucane będą systematycznie.

Rainbow

Tu oferta jest kompletna, co miało się ukazać to się ukazało. Czyli nie dość, że first minute 2019 było delikatnie mówiąc średnie, o czym już mogliście przeczytać we wpisie: Kiepskie first minute od Rainbow, to jeszcze nic nowego się nie pojawi.

U pośredników jak wakacje.pl czy travelplanet Janusz nic się nie dowiedział, ale w sumie co oni mogą wiedzieć? Pozostałe biura jak np. Neckermann Janusz postanowił sobie odpuścić, bo są zwyczajnie za drogie. Inne typu EximTours to po prostu nie półka Janusza.  Niby jak Grażyna miałaby się spakować na wczasy w bagaż podręczny?

Jeśli jeszcze nic nie kupiliście w first minute 2019, to jest szansa, że trafią się jakieś hity, bądźcie cierpliwi. Janusz o wszystkim Wam doniesie! A jeśli kupiliście, to koniecznie pochwalcie się w komentarzach, gdzie się wybieracie!

Zapraszamy także, do naszego fanpage’a na facebooku, aby być na bieżąco z naszymi postami.

First minute 2019 – czy to już wszystko?
Ocena: 5 z: 1

2 Comments

Dodaj komentarz