O nas

Wczasy dla Januszy to nie jest kolejna strona z memami o Januszach.

Wszystkich więc, którzy przyszli tutaj po memy przepraszamy – zły adres. 🙂 Ale zanim wyjdziecie, zobaczcie co mamy do zaoferowania. 🙂

Kim są Janusz i Grażyna?

O Grażynie i Januszu to można by napisać książkę. Niemniej jednak na naszej stronie ten wizerunek Grażyny i Janusza jest nieco inny. Janusz jest wytrawnym wczasowiczem all inclusive, który uwielbia wyszukiwać tanie i fajne wakacje. A jego żona – Grażyna, lubi się tymi wakacjami pochwalić sąsiadkom.

Janusz

Z twarzy podobny zupełnie do nikogo. Bardzo nie lubi przepłacać, ale lubi jeździć na wakacje, oczywiście w dobrej cenie. Przy tym jest wymagający, potrafi idealnie zestawić jakość i cenę. Niestety albo stety, posiada też narodową cechę wszystkich Polaków – narzekalizm, więc możecie być pewni, że wszędzie znajdzie wszystkie minusy. Powiedzcie tylko gdzie, kiedy i za ile, a Janusz powie Wam czy warto.

Grażyna

Kobieta w każdym wieku, romantyczna, ale jako żona Janusza musi być też rozważna. Uwielbia wyjeżdżać i poznawać nowe miejsca. To dzięki niej Janusz na wyjazdach nie siedzi z piwkiem w hotelowym barze przy basenie, ale zwiedza bliższą i dalszą okolicę.

Co robią na tej stronie?

  • Oboje prezentują znalezione przez siebie największe wakacyjne hiciory (sekcja: Janusz poleca).
  • Przy okazji radzą na temat wszystkiego, co związane z wakacjami (sekcja: Poradnik wakacyjnego Janusza).
  • Jest też sekcja: Nie tylko all inclusive, więc wszyscy będący po drugiej stronie łańcucha podróżniczego też coś dla siebie znajdą.

Po co to robią?

Oboje mają takie skromne, nieskromne marzenie, żeby jak najwięcej ludzi pojechało na wymarzone wakacje w jak najniższej cenie.

Żeby wszyscy Ci jeżdżący co roku nad polskie morze, gdzie wydają fortunę i marzną, przekonali się, że wakacje za granicą to dobry i tani pomysł, a do tego pogoda pewna.

Chcą także poniekąd odczarować opcję all inclusive, w dobie mody organizowania wyjazdów na własną rękę.  Czy wakacje all inclusive oznaczają, że są uwiązani do hotelu i nie zobaczą nawet drogi prowadzącej z hotelu do najbliższego miasta? Otóż nie. Wiecie, że Grażyna to nawet jest dumna, że jeździ na all inclusive? Dlaczego? Przeczytajcie sami w poście: All inclusive – warto czy nie warto na niego jeździć?

Kilka ważnych uwag

  • Wszystkie oferty, które poleca Janusz są całkowicie subiektywne.
  • Ta strona jest całkowicie bezstronna i niezależna. Nie promuje żadnego z biur podróży, wybierane są tylko najlepsze oferty z dostępnych na rynku. Ani Janusz ani nawet Grażyna nie otrzymują żadnych profitów z zamieszczania ofert. Oferty wrzucane są systematycznie, jak najczęściej, pod warunkiem, że jest coś wartego zamieszczenia.
  • Możecie do nas śmiało napisać. Oferta znaleziona, nawet zarezerwowana, zaraz trzeba płacić zaliczkę, a Wy nie wiecie, czy to dobry wybór dla Was? A może chcecie gdzieś jechać, za określony budżet, ale nie za bardzo wiecie, jak zająć się szukaniem? Napiszcie do nas na adres: kontakt@wczasydlajanuszy.pl. Chętnie pomożemy.
  • Mamy Newsletter! Zapiszcie się na niego, a będziecie mogli otrzymywać najlepsze oferty prosto na maila, tak aby być na bieżąco z tym, co poleca Janusz. Zero spamu! – tylko informacje o nowych ofertach.
  • Posiadamy też fanpage na facebooku, a nawet fejsbukową grupę! ZAPRASZAMY!

To już koniec wywodów

Jeśli podoba się Wam działalność Grażyny i Janusza podeślijcie stronę swoim znajomym.

Niech jak największa liczba osób ma możliwość wyjazdu na wymarzone wakacje, w januszowej cenie.

Niech jak największa ilość osób będzie mieć możliwość opowiadania, że byli na WCZASACH DLA JANUSZY i są z nich mega zadowoleni.

Bo jeśli nie trzeba, to po co przepłacać?