Janusz poleca, Rejsy

Rejs u wybrzeży Emiratów Arabskich 3499 zł/os

Jeśli chcecie rozpocząć Nowy Rok z przytupem, macie odłożone parę groszy i możecie wyjechać za 2 dni, to mamy dla Was coś ekstra!

Przed Wami orientalne all inclusive!

Rejs u wybrzeży Emiratów Arabskich w cenie 3499 zł/os w formule all inclusive. Oferta dla dwóch osób.

Gdzie na ten rejs? U wybrzeży Emiratów Arabskich

Kiedy ten rejs? 05.01-13.01.2019 r. (9 dni).

Wylot z: Warszawy.

Najważniejsze – za ile i dlaczego tak drogo? 3499 zł/os

Co jest w cenie? Rejs i wszystko, co z nim związane. Wyżywienie all inclusive, przelot, opłaty lotniskowe, opłaty portowe, zakwaterowanie, korzystanie z atrakcji na statku, transfery z i na lotnisko, opiekę polskiego przedstawiciela na lotnisku i na statku.

Co z pogodą? Na tym rejsie na pewno jej nie zabraknie.

Przykładowo w Dubaju średnia najwyższych temperatur w dzień: 25°C, średnia temperatur w nocy: 16°C. Temperatura wody: 21°C. Liczba godzin słonecznych: 11.

A biuro podróży jakie? Nie upadnie czasem? Biuro podróży Rainbow. Przed upadkiem biura podróży chroni Fundusz Gwarancyjny. Nie wiesz o co chodzi z tym funduszem? Możesz dowiedzieć się z posta: Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

W czasie rejsu będzie można odwiedzić:

  • Dubaj, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać – najdroższe i najwyższe budowle świata,
  • Khasab – kraina fiordów i delfinów,
  • Oman – raj na ziemi pachnący kadzidłem,
  • Fujairah – z przepięknymi plażami nad Oceanem Indyjskim,
  • Abu Dhabi, czyli stolicę Emiratów i wiele, wiele innych.
rejs u wybrzeży emiratów arabskich all inclusive
www.r.pl

Grażynie się podoba, bo..

  • to rejs!!! Proszę Państwa, przecież KAŻDY wie albo chociaż się domyśla, ile kosztują rejsy… W takim standardzie i z all inclusive to ceny zaczynają się od 5000 – 6000 zł, a tu niewiele więcej będzie kosztować pobyt dwóch osób.
  • Odwiedzi Dubaj, Oman, Abu Dhabi i inne, których nazwy nawet nie umie wymówić, ale to nieważne – sąsiadki i tak zzielenieją z zazdrości,
  • statek Horizon ****, który składa się z 9 pokładów i ma 208 m długości. Załoga liczy ponad 600 osób, a na pokład wejdzie prawie 2000 osób,
  • na statku 3 restauracje, 6 barów, dyskoteka, kasyno, teatr, 2 baseny, jacuzzi, centrum fitness itd. – czy to raj czy po prostu orientalny rejs w wersji all exclusive?,

Janusz narzeka, że…

  • cena nie obejmuje opłaty za serwis pokładowy – 80 EUR/os, płatnej obowiązkowo na miejscu. Lepiej, jakby nie trzeba było płacić, wiadomo. Najlepiej to jakby jeszcze dopłacili. 😉

Przejdź do oferty Rejs u wybrzeży Emiratów Arabskich.

A jeśli nie zdążyliście, albo szukacie zupełnie czegoś innego zapraszamy do sekcji: Janusz poleca, gdzie jest jeszcze więcej hiciorów! Dołączcie także, do naszego fanpage’a na facebooku, aby być na bieżąco z najlepszymi ofertami.

Natomiast jeśli potrzebujecie pomocy, w wyborze wakacji, napiszcie do nas e-mail na adres: kontakt@wczasydlajanuszy.pl. Chętnie pomożemy.

Koniecznie dajcie znać w komentarzu, jeśli skorzystacie z tego, co Janusz poleca na wczasy.

A może zaprezentowana oferta Rejs u wybrzeży Emiratów Arabskich zupełnie nie jest tym czego szukacie? Jakie oferty Was interesują? Napiszcie w komentarzu.

Rejs u wybrzeży Emiratów Arabskich 3499 zł/os
Ocena: 5 z: 1

Dodaj komentarz