Egzotyka, Janusz poleca

Maroko all inclusive 1249 zł/os

Wysokie góry, rozległe pustynie, wąwozy i głębokie doliny w jednym miejscu? Tak, proszę Państwa. To właśnie Maroko.

Zapraszamy do „bajkowej krainy tysiąca i jednej nocy”.

Maroko all inclusive 1249 zł za osobę, all inclusive, 7 nocy, Hotel El Pueblo Tamlelt***. Oferta dla 2 osób.

Gdzie na te wczasy? Maroko / Agadir

Kiedy na te wczasy? 7.12-14.12.2018 (7 nocy)

Wylot z: Warszawy

Najważniejsze – za ile i dlaczego tak drogo? 1249 zł

Co jest w cenie? Full opcja i jeszcze więcej! Wyżywienie all inclusive, noclegi, przelot, transfer do i z lotniska, fundusz gwarancyjny, ubezpieczenie, opieka rezydenta.

Co z pogodą? No właśnie. Pogoda zależy od tego, gdzie się ją sprawdza. Według jednych źródeł będzie to 22°C w dzień, według innych 18°C. Niestety Janusz nie był tam w grudniu, więc nie ręczy za pogodę. Na pewno będzie się przyjemnie zwiedzało, a czy plażowało również? To się zapewne okaże. Jedno natomiast jest pewne – będzie cieplej niż w Polsce w tym okresie. 🙂

Temperatura wody: 19°C, temperatura w nocy: 9°C. Liczba godzin słonecznych: 9.

A biuro podróży jakie? Nie upadnie czasem? Biuro podróży Tui. Przed upadkiem biura podróży chroni Fundusz Gwarancyjny. Nie wiesz o co biega z tym funduszem? Możesz dowiedzieć się z posta: Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Maroko all inclusive wczasy
www.tui.pl

Grażynie się podoba, bo..

  • Maroko – coś innego, nietypowego, to przecież północna Afryka.
  • 350 m do pięknej, prywatnej, piaszczystej plaży, z bezpłatnymi leżakami i parasolami. W dodatku Maroko słynie z długich, ciągnących się kilometrami plaż o szerokościach nawet do 300m, więc będzie się można wyplażować za wsze czasy.
  • 2 km od Agadiru, największego i najpopularniejszego obecnie kurortu,
  • 7 restauracji! Ewidentnie raj dla smakoszy.
  • Animacje dla dorosłych, wieczorki taneczne i przedstawienie – będzie się działo,
  • za darmoszkę korty tenisowe i badminton, chociaż rakiety już płatne,
  • jedyne 20 min drogi z lotniska.

Janusz narzeka, że…

  • free wifi, ale tylko przy recepcji, czyli nici z przeglądania fejsbuka przed snem,
  • z tą pogodą to w sumie nie wiadomo jak będzie.

Janusz uczula, że

z Marokiem to jest tak, że jednym się bardzo podoba, a innym zupełnie nie. W centrum Agadiru na pewno się trzeba liczyć z nagabywaniem do kupienia czegoś. Czy jest bezpiecznie? Jedni twierdzą, że bardzo bezpiecznie, inni mieli jakieś niemiłe sytuacje i twierdzą wprost przeciwnie. Agadir jest miejscowością typowo turystyczną. Zatem jeśli ktoś chce poczuć klimat prawdziwego Maroka, który zachwyca, powinien potraktować Agadir jako bazę wypadową, z której tylko 2,5 godziny jazdy do Marakeszu. Zaś osoby, które chcą odpocząć głównie przy hotelu, będą zadowolone, ponieważ tam jest czysto i bezpiecznie. Jeśli się to ma na uwadze i wie, czego się można spodziewać istnieje spora szansa, że Maroko będzie dobrym pomysłem na wakacje.

Przejdź do oferty Maroko all inclusive 1249 zł za osobę.

A jeśli nie zdążyliście, albo szukacie zupełnie czegoś innego zapraszamy do sekcji: Janusz poleca, gdzie jest jeszcze więcej hiciorów! Dołączcie także, do naszego fanpage’a na facebooku, aby być na bieżąco z najlepszymi ofertami.

Natomiast jeśli potrzebujecie pomocy, w wyborze wakacji, napiszcie do nas e-mail na adres: kontakt@wczasydlajanuszy.pl. Chętnie pomożemy.

Koniecznie dajcie znać w komentarzu, jeśli skorzystacie z tego, co Janusz poleca na wczasy.

A może zaprezentowana oferta Maroko all inclusive zupełnie nie jest tym czego szukacie? Jakie oferty Was interesują? Napiszcie w komentarzu.

Maroko all inclusive 1249 zł/os
Ocena: 5 z: 1

8 Comments

Dodaj komentarz