Egzotyka, Janusz poleca

Kenia all inclusive 2975zł/os

Co powiecie na wakacje w grudniu? Gdzie można by uciec od zimy? Do Kenii!

Tropikalne lasy, sawanna, piękne wybrzeże z białymi, piaszczystymi plażami. To prawdziwy raj dla miłośników egzotycznych przygód. Można spędzić urlop nad oceanem albo nurkować w pobliżu raf koralowych. Można nawet wybrać się z kamerą na safari.

Kenia all inclusive 2975 zł za osobę, all inclusive, 7 nocy, Hotel Bamburi Beach 3,5*. Oferta dla 2 osób.

Gdzie na te wczasy? Kenia / Północne Wybrzeże

Kiedy na te wczasy? 17.12-24.12.2018 (7 nocy)

Wylot z: Warszawy

Najważniejsze – za ile i dlaczego tak drogo? 2975 zł

Co jest w cenie? Full opcja i jeszcze więcej! Wyżywienie all inclusive, noclegi, przelot, transfer do i z lotniska, fundusz gwarancyjny, ubezpieczenie, opieka rezydenta.

Co z pogodą? Oj będzie, będzie!

Średnia najwyższych temperatur w dzień:  32°C, w nocy: 23°C. Temperatura wody: 27°C. Liczba godzin słonecznych: 9.

A biuro podróży jakie? Nie upadnie czasem? Biuro podróży Tui. Przed upadkiem biura podróży chroni Fundusz Gwarancyjny. Nie wiesz o co biega z tym funduszem? Możesz dowiedzieć się z posta: Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Kenia all inclusive wakacje zima
www.tui.pl

Grażynie się podoba, bo..

 • Egzotyka! Kenia! Safari! Ochy i achy!
 • Hotel położony bezpośrednio przy białej, piaszczystej plaży, w otoczeniu egzotycznej roślinności,
 • idealna baza wypadowa do poznania kenijskiego wybrzeża oraz wycieczek w głąb lądu,
 • fajne animacje w hotelu oraz bogaty program rozrywkowy – przedstawienia, wieczory taneczne, muzyka na żywo – ciężko będzie się nudzić,
 • w cenie: squash, windsurfing, kajaki, siatkówka plażowa, rowerki wodne, nurkowanie powierzchniowe – każdy kto lubi się poruszać, poczuje się usatysfakcjonowany,
 • free wifi, czyli łączność z fejsbuczkiem i instagramem zapewniona,
 • 2 całkiem fajne baseny, jakby rajska plaża się komuś opatrzyła – ale czy może się w ogóle opatrzeć?
 • Inne Janusze mówią, że ten hotel powinien mieć 5*, a to wiele znaczy.

Janusz narzeka, że…

 • dojazd z lotniska 60 min – mogłoby być bliżej,
 • w trosce o środowisko naturalne od 28.08.2017 r. zabronione jest wwożenie do Kenii torebek plastikowych – czyli ma jechać na wakacje bez siatki z Biedronki? Jak to?

Przejdź do oferty Kenia all inclusive 2975 zł za osobę.

A jeśli nie zdążyliście, albo szukacie zupełnie czegoś innego zapraszamy do sekcji: Janusz poleca, gdzie jest jeszcze więcej hiciorów! Dołączcie także, do naszego fanpage’a na facebooku, aby być na bieżąco z najlepszymi ofertami.

Natomiast jeśli potrzebujecie pomocy, w wyborze wakacji, napiszcie do nas e-mail na adres: kontakt@wczasydlajanuszy.pl. Chętnie pomożemy.

Koniecznie dajcie znać w komentarzu, jeśli skorzystacie z tego, co Janusz poleca na wczasy.

A może zaprezentowana oferta Kenia all inclusive zupełnie nie jest tym czego szukacie? Jakie oferty Was interesują? Napiszcie w komentarzu.

Kenia all inclusive 2975zł/os
Ocena: 5 z: 3

6 Comments

 1. Nigdy nie jeżdżę z biurem podróży, bo po co, skoro można samodzielnie dolecieć i zabukować hotel. Kenia jest bardzo pociągająca, ale do tej pory jeszcze nie planowałam. Wszędzie jest daleko z lotniska i są jakieś niedogodności. Ciekawa jestem czy nazwa „wczasy dla Januszy” lekko nie odstrasza, nie każdy ma poczucie humoru:)

  Reply
  1. admin Author

   Czasem taniej polecieć z biura, zwłaszcza, jeśli się trafi fajna oferta. Poza tym wtedy nas nic nie obchodzi, bo wszystko jest w cenie, ale co kto lubi.:) Co do nazwy, założyliśmy, że ludziom, którzy mają do siebie dystans i poczucie humoru się spodoba. Założyliśmy też, że takich jest całkiem sporo. 🙂

   Reply

Dodaj komentarz