Grecja, Janusz poleca, Last minute

Grecja Riwiera Olimpijska last minute 1186 zł/os

Oferta dla poszukiwaczy prawdziwych lastów!

Grecja Riwiera Olimpijska w mocno korzystnej cenie.

Miejsce, które było hitem lat 90. Potem straciło swoją świetność, gdy autokarowe wycieczki do Grecji straciły na popularności na rzecz samolotowych wczasów na wyspach. Tymczasem jest to świetny kierunek na wczasy i to nie tylko ze względu na długie plaże i gwarancję pogody, ale także ze względu na sporą ilość atrakcji w okolicy.

Grecja Riwiera Olimpijska last minute 1186 zł za osobę, all inclusive, 7 dni, hotel San Panteleimon****. Oferta dla 2 osób.

Gdzie na te wczasy? Grecja / Riwiera Olimpijska

Kiedy na te wczasy? 26.09-03.10.2018 (7dni)

Wylot z: Warszawa / Katowice / Poznań / Gdańsk

Najważniejsze – za ile i dlaczego tak drogo? 1186 zł

Co jest w cenie? Full opcja i jeszcze więcej! Wyżywienie all inclusive, noclegi, przelot, transfer do i z lotniska, fundusz gwarancyjny, ubezpieczenie, opieka rezydenta.

Co z pogodą? Średnia najwyższych temperatur w dzień:  26°C,  średnia temperatur w nocy: 14°C. Temperatura wody: 23°C.

Liczba godzin słonecznych: 8

A biuro podróży jakie? Nie upadnie czasem? Biuro podróży Rainbow. Przed upadkiem biura podróży chroni Fundusz Gwarancyjny. Nie wiesz o co biega z tym funduszem? Możesz dowiedzieć się z posta: Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Grecja Riwiera Olimpijska
www.r.pl

Grażynie się podoba, bo..

  • fajny, kameralny i zadbany hotel, oddalony o 3 km od centrum miejscowości Platamonas – z widokiem na masyw Olimpu,
  • położony zaledwie 100 m od szerokiej plaży,
  • serwis plażowy bezpłatny, no dobra,  tylko pod warunkiem zamówienia w barze czegoś do picia,
  • hotel położony w spokojnej okolicy, więc tym razem Grażyna raczej odpocznie niż pobaluje, chociaż w okolicy znajduje się sporo kawiarek i tawern, więc można się gdzieś poszwendać dla odmiany,
  • niedaleko hotelu znajduje się średniowieczny zamek Pantelemona, więc nawet nie trzeba się za bardzo oddalać, żeby coś ciekawego zobaczyć,
  • hotel organizuje wieczorki taneczne z muzyką na żywo,
  • wi-fi w cenie,
  • wyjazd na koniec sezonu, więc tłumów nie będzie, tym bardziej, że hotel jest mały, więc spokój i odpoczynek gwarantowany!

Janusz narzeka, że…

  • w tej cenie chyba nie ma na co narzekać, ale Janusz nie byłby sobą! Plaża piaszczysto – żwirkowa, więc trzeba targać ze sobą te buciory do łażenia w wodzie. I serwis nie tak znów całkiem bezpłatny, jak za drinka trzeba płacić!
  • transfer z lotniska 2 godziny, mordęga!

Przejdź do oferty Grecja Riwiera Olimpijska last minute 1186 zł za osobę.

A jeśli nie zdążyłeś, albo szukasz zupełnie czegoś innego zapraszamy do sekcji: Janusz poleca, gdzie jest jeszcze więcej hiciorów! Dołącz także, do naszego fanpage’a na facebooku, aby być na bieżąco z najlepszymi ofertami.

Natomiast jeśli potrzebujecie pomocy, w wyborze wakacji, napiszcie do nas e-mail na adres: kontakt@wczasydlajanuszy.pl. Chętnie pomożemy.

Koniecznie dajcie znać w komentarzu, jeśli skorzystacie z tego, co Janusz poleca na wczasy.

A może zaprezentowana oferta Grecja Riwiera Olimpijska zupełnie nie jest tym czego szukacie? Jakie oferty Was interesują? Napiszcie w komentarzu.

Grecja Riwiera Olimpijska last minute 1186 zł/os
Ocena: 5 z: 2

Dodaj komentarz