Czarnogóra, First minute, Janusz poleca

Czarnogóra all inclusive first minute 1601 zł/os

Oferta dla tych, którym zbrzydła już Grecja i Bułgaria, mają ochotę na coś nowego, a nie chcą wydawać fortuny za Egzotykę.

Czarnogóra all inclusive first minute wrzesień 2019, 1601 zł za osobę, all inclusive, 8 dni, hotel Ville Otrant****. Oferta dla 2 osób.

Gdzie na te wczasy? Czarnogóra / Ulcinj / Ville Otrant

Kiedy na te wczasy? 19.09-03.10.2019r. (8dni)

Wylot z: Warszawa / Katowice / Poznań

Najważniejsze – za ile i dlaczego tak drogo? 1601 zł (wylot z Katowic), pozostałe miasta ciut drożej

Co jest w cenie? Full opcja i jeszcze więcej! Wyżywienie all inclusive, noclegi, przelot, transfer  do i z lotniska, fundusz gwarancyjny, ubezpieczenie, opieka rezydenta.

Co z pogodą? Będzie! Końcóweczka września będzie w sam raz.

Średnia najwyższych temperatur w dzień: 25°C,  średnia temperatur w nocy:  18°C. Temperatura wody: 22°C.

Liczba godzin słonecznych: 9.

A biuro podróży jakie? Nie upadnie czasem? Biuro podróży Rainbow. Przed upadkiem biura podróży chroni Fundusz Gwarancyjny. Nie wiesz o co biega z tym funduszem? Możesz dowiedzieć się z posta: Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

 

Czarnogóra all inclusive first minute
www.r.pl
czarnogora wakacje wrzesien
www.r.pl

Grażynie się podoba, bo..

  • hotel 4 gwiazdki!  Nowoczesny, wypasiony hotel, piękne i eleganckie wnętrza, po remoncie w 2018 roku, czyli coś w sam raz dla naszej Grażki,
  • podobnież wysoki poziom obsługi hotelowe – no no no…,
  • bezpośrednio przy hotelu piękna piaszczysta plaża Velika Plaza, która ma 14 km długości i jest największą atrakcją miejscowości,
  • fajna lokalizacja, bo niecałe 5 km do centrum Ulcinj, gdzie można pozwiedzać zabytki, jak ktoś lubi, chociaż Grażynka to średnio, ale można też pozwiedzać restauracje i kluby, to już prędzej miejsce w sam raz dla niej,
  • dostępne za free boisko do siatkówki plażowej i normalne boisko… do wszystkiego co tam się robi na boisku,
  • wieczorki z muzyką na żywo i pokazami tanecznymi,
  • a do tego w końcu coś innego niż Grecja i Bułgaria, tam to już każda sąsiadka była…

Janusz narzeka, że…

  • trochę daleki ten first minute, dopiero wrzesień i to za rok,
  • na nic więcej nie można narzekać. Oferta taka jak Czarnogóra all inclusive first minute to po prostu hicior. Znaleźć all inclusive w tym miejscu i jeszcze za takie pieniądze to sztuka.

Przejdź do oferty Czarnogóra all inclusive first minute 1601 złotych za osobę.

A jeśli nie zdążyłeś, albo szukasz zupełnie czegoś innego zapraszamy do sekcji: Janusz poleca, gdzie jest jeszcze więcej hiciorów! Dołącz także, do naszego fanpage’a na facebooku, aby być na bieżąco z najlepszymi ofertami.

Natomiast jeśli potrzebujesz pomocy, w wyborze wakacji, napisz do nas e-mail na adres: kontakt@wczasydlajanuszy.pl. Chętnie pomożemy.

Koniecznie daj także znać w komentarzu, jeśli skorzystasz z tego, co Janusz poleca na wczasy.

Janusz ostrzega

przed ofertą first minute od Rainbow. Niestety post został napisany, przed tym, jak Janusz się dowiedział, że Rainbow chce zrobić ludzi w konia. Wszystko opisane  w poście: Kiepskie first minute od Rainbow – warto poczytać. Ofertę jak najbardziej można zarezerwować, ale radzimy, żeby nic nie płacić, bo mogą nam tę ofertę odwołać, tak jak pozostałym.

Czarnogóra all inclusive first minute 1601 zł/os
Ocena: 5 z: 3

Dodaj komentarz